Profesionální nahrávání a produkce videa pro vaši nemovitost

V Alpha Luxe Group rozpoznáváme význam kvalitního marketingu v dosažení rychlých a efektivních prodejů.

Proto jsme založili Istra Plakati - komplexní marketingovou agenturu, která nabízí kreativní design, audio a video produkci, a pronájem reklamního a mediálního prostoru.

Naše služby pokrývají širokou škálu marketingových potřeb za rozumné ceny. Pro více informací o našich nabídkách a rozsáhlých možnostech reklamního prostoru navštivte Istra Plakati.

Jednou z našich specializovaných služeb je vytváření atraktivních videí ve vysokém rozlišení vaší nemovitosti, vnitřku, exteriéru i okolí, a to jak ze země, tak i ze vzduchu.

Profesionální fotografování nemovitostí, Alpha Luxe Group Poreč

Díky naší exkluzivní prezentaci a kvalitní reklamě můžete svou nemovitost přeměnit na značku a výrazně zlepšit šance na rychlý a efektivní prodej. Istra Plakati používá nejmodernější vybavení, aby vaše nahrávání a produkce videa splňovaly nejvyšší standardy.

Náš tým odborníků s vámi vytvoří poutavé video, které zdůrazní nejlepší vlastnosti vaší nemovitosti a upoutá pozornost potenciálních kupců.

Přeměňte svou nemovitost na poutavou značku s profesionálním nahráváním a produkcí videa od Alpha Luxe Group.

Kontaktujte nás ještě dnes pro vylepšený marketingový zážitek, který zvyšuje pravděpodobnost rychlých a efektivních prodejů.

+385 52 204 933