Naše profesionální ocenění a ceny

V Alpha Luxe Group jsme hrdí členové několika profesních organizací, včetně:

  1. Profesionální skupiny realitních makléřů
  2. Asociace Realitních Agentur při Chorvatské hospodářské komoře
  3. Chorvatský národní výbor Mezinárodní obchodní komory – ICC Chorvatsko

Jako signatáři Kodexu nejlepších postupů a obchodní etiky ve službách realitního zprostředkování a pravidel obchodní činnosti realitních makléřů jsme zavázáni dodržovat nejvyšší standardy profesionality a etického chování v našem odvětví.

Naše angažovanost v oblasti vynikajících služeb byla oceněna řadou cen a uznání, včetně:

Certifikáty Alpha Luxe Group, důkaz kvality služeb v nemovitostech

Company Wall business

Certifikátu AA+ o bonitě

Získali jsme jedno z nejlepších bonitních hodnocení a byli oceněni certifikátem o bonitní excelenci. Tento certifikát potvrzuje, že splňujeme veškerá kritéria a patříme k špičce v bonitní excelenci.

Oceněná agentura Alpha Luxe Group na International Property Awards

International Property Awards

Mezinárodní ocenění za nemovitosti

Naše společnost byla uznána za vynikající činnost v odvětví nemovitostí a realit mezinárodním oceněním za nemovitosti. Toto prestižní ocenění je světově uznávanou známkou excelence a jsme hrdí, že jsme jej obdrželi.

Nemovitosti Alpha Luxe Group, držitel Lifestyle Luxury Award 2020, vynikající v Istrii

Luxury Lifestyle

Luxury Lifestyle Awards

Byli jsme rozpoznáni jako jeden z nejlepších luxusních realitních makléřů v Chorvatsku, oceněni za naši bezchybnou pověst, profesionální výkon a mistrovství.

Cena Lux Life Magazine 2021 pro Alpha Luxe, lídra v luxusních nemovitostech

Lux Life Magazine

Leaders in Luxury Awards od Lux Life Magazine

Byli jsme jmenováni nejlepší luxusní komerční realitní agenturou v Chorvatsku díky našemu unikátnímu přístupu k luxusním nemovitostem a našemu modelu „vše pod jednou střechou“ pro soukromé kupce realitních investorů v Chorvatsku, Evropě a dále.

Alpha Luxe Group, vítěz Corporate LiveWire Chorvatsko 2021/2022 v nemovitostech

Corporate Livewire

Corporate Livewire Prestige Awards

Byli jsme jmenováni luxusní realitní agenturou roku na roky 2021/22. Soudci nás vyzdvihli za naši inovativní a efektivní metodu pomoci domácím a mezinárodním investorům při nákupu nemovitostí v Chorvatsku.

Alpha Luxe Group mezi Bellevue Best Property Agents 2023, elitní agentury

Bellevue

Cena Bellevue's Best Property Agents 2023

Alpha Luxe Group je ctěna prestižní cenou Bellevue Best Property Agents, která posiluje naše odhodlání poskytovat nadstandardní realitní služby v Chorvatsku. Díky našim vynikajícím službám a hluboké znalosti trhu jsme na čele realitního průmyslu a zajišťujeme optimální řešení pro naše klienty.

Nepřetržitě usilujeme o zlepšení našich služeb a investujeme do nejmodernější technologie, abychom lépe sloužili našim klientům. V Alpha Luxe Group jsme zavázáni poskytovat vynikající zákaznický servis a překonávat očekávání na každém kroku.

Nechte nás vám pomoci najít nemovitost vašich snů a učinit váš realitní zážitek bezstresovým a příjemným.

Spojte se s Alpha Luxe Group, vícekrát oceněnou luxusní realitní agenturou v Chorvatsku, a zažijte naši nepřekonatelnou oddanost spokojenosti klientů a vynikajícímu působení v odvětví. Vaše vysněná nemovitost na vás čeká.

+385 52 204 933