Certifikovaní architekti pro energeticky účinná designová řešení

Architektura je klíčová v odvětví nemovitostí, ať už prodáváte, kupujete nebo stavíte.

Například pokud chcete rychle prodat svou nemovitost, doporučuje se zapojit architekta, který připraví projektové řešení zdůrazňující výhody a potenciál nemovitosti pro potenciální kupce.

Na druhou stranu, při nákupu vám architekt pomůže transformovat nevyhovující nemovitost ve vaši vysněnou nemovitost, a poskytne vám jasnou představu o tom, zda lze nemovitost přizpůsobit vašim konkrétním požadavkům a odhadované ceně projektu.

Pokud chcete postavit moderní, udržitelnou nemovitost, která odpovídá vašim potřebám a životnímu stylu, náš tým certifikovaných architektů a spolupracovníků se specializuje na projektování staveb dle nejvyšších standardů energetické účinnosti.

Naši architekti mají certifikát pro pasivní konstrukce (Certified Passive House Designer) a bohaté zkušenosti v oblasti bytové architektury.

Spojujeme moderní bydlení a udržitelnou výstavbu, s ohledem na architektonickou tradici našeho regionu, abychom poskytli unikátní a funkční designové řešení.

Architektonické služby při koupi nemovitostí, Alpha Luxe Group, Poreč

Naše služby v oblasti architektury zahrnují:

 1. Architektonické konzultace
 2. Předběžná studie prostorových možností
 3. Koncepční řešení a projekty
 4. Hlavní projekty
 5. Realizační projekty
 6. Interiérové projekty
 7. 3D fotorealistické vizualizace
 8. 3D procházky prostorem
 9. Studie insolace
 10. Projekt stavební fyziky
 11. Odborný a designový dozor
 12. Odhady nákladů na všechny profese

Náš interdisciplinární a integrační přístup využívá všechny potřebné profese pro vytvoření kvalitního projektového řešení. Kromě toho klademe velký důraz na přírodu a stávající výstavbu.

Jsme také průkopníky v oblasti BIM technologie v Chorvatsku (Building Information Modeling), což umožňuje spolupráci všech účastníků na vytvoření jednoho virtuálního modelu, což usnadňuje proces projektování, výstavby a odborného a plánovacího dohledu.

Prostřednictvím 3D vizualizací můžete spolu s architektem v "reálném čase" vytvořit rozpoznatelný architektonický koncept a tím lépe pozicionovat vaši nemovitost na trhu.

Potenciál vaší nemovitosti je neomezený s tím správným architektonickým designem.

Díky našim inovativním řešením a dlouholetým zkušenostem, Alpha Luxe Group zajišťuje transformaci vaší nemovitosti na udržitelný, moderní a esteticky přitažlivý prostor.

Kontaktujte nás a pozvedněme spolu vaši zkušenost s nemovitostmi.

+385 52 204 933